2. İzmir-Giresun Tanıtım Günleri çalışmaları başladı

2. İzmir-Giresun Tanıtım Günleri çalışmaları başladı
Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan İzmir "Giresun Günleri" çalışmaları başladı. 12.09.2019 14:15
HÜRSES (GİRESUN) Mehmet Uzun

26-30 Eylül de yapılacak olan günler için Tüm Kültür Turizm Derneği Başkanı Mehmet Uzun önce İzmir Valisi Erol Ayyıldız' a davetiyelerini dernek yönetim kurulu üyesi Zekiye Yapmak'la sundu.
Başkan Uzun yaptığı açıklamada ;

"Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz İzmir 'Giresun Tanıtım Günleri' için başta Giresun Valimiz Harun Sarıfakıoğulları önderliğinde çalışmalar başlatıldı. Kendisine teşekkür ederiz. Bu şehir için kim taşın altına elini koyarsa her zaman biz de destek olarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. Sonra İzmir Valiminiz bu etkinlikte her türlü desteği vereceğini söyledi  ve program hakkında bilgi aldılar.


Daha sonra AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ziyaret edilerek daviyetiyelerini verdik.
Katılacaklarını söylediler.

Daha sonra Karşıyaka Kaymakamımıza, Belediye Başkanlarımıza  ve Akparti ilçe başkanlarımıza davetiyelerimizi sunduk. Biz bu yıl daha çok katılım olacağını düşünüyoruz. Turizm ve tanıtım açısından Giresunumuza faydalı olacak.

Daha sonra Ankara, Giresun ve İstanbul ayağında tanıtım çalışmalarımız devam edecek. İzmir de yapacağımız Giresun Günlerimiz 26 eylül ile 30 Eylül arasında olacak. Konserler, tanıtımlar yapılacak.
''İnşallah bu sene tanıtımınız çok daha güzel olacak" dedi.
Diğer YURT HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.