Başkan Emür: ''Engelsiz bir gelecek umuduyla''

Başkan Emür: ''Engelsiz bir gelecek umuduyla''
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası” münasebetiyle bir mesaj yayınladı. 08.01.2019 00:00

Başkan Emür mesajında; “ Her yıl Ocak ayının ikinci haftası ( 7-14 Ocak ) Beyaz Baston – Görme Engelliler Haftası olarak anılmaktadır. Bizler gerek bireysel gerekse kurumsal olarak sadece bu hafta değil, her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya özen göstermeliyiz. Tüm engelli vatandaşlarımız gibi görme engelli vatandaşlarımızın da yaşamlarını kolaylaştırmak, onlara sahip çıkarak sorunlarına ortak olmak insani bir görevdir. Hepimiz engelli adayı olduğumuzu düşünerek yaşamalı ve engelli vatandaşlarımızın sorunlarını benimsemeliyiz diyen Emür, belediye olarak  tüm Keşap halkı için çaba gösterdiklerini ifade etti.

Bizim her yurttaşımız eşittirEmür, ‘’ Vatandaşlarımızın eşit şartlarda yaşayabileceği ortamları sağlamanın çalışmalarını hayata geçirmek için çaba sarf ediyoruz. Belediye olarak her zaman bu bilinçle hareket ediyor, engelli vatandaşlarımızın her türlü faaliyetini desteklemeye çalışıyoruz.Millet olarak tüm engelli vatandaşlarımıza karşı hassasiyetimizin artması ümidiyle tüm görme engelli vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk, başarılarla dolu engelsiz bir gelecek diliyorum ve tüm engelli bireylerimizin her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha dile getiriyorum” dedi.


Diğer YURT HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.