Giresun Ziraat Odası yeni hizmet binası açılışı yapıldı

Giresun Ziraat Odası yeni hizmet binası açılışı yapıldı
Giresun Ziraat Odası tarafından odaya yeni kazandırılan yeni hizmet binasının resmi açılışı yapıldı. Vali Harun Sarıfakıoğulları, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve davetlilerin katıldı03.12.2018 23:28
Oda Başkanı Nurittin Karan, Giresun Ziraat Odası yeni hizmet binasında fındık üreticilerinin emeği ve alın teri bulunduğunu kaydetti.

Karan, “Göreve geldikten sonra, oda binamızın fiziki açıdan eksikliğini önceliklerimiz arasına alarak, satın almış olduğumuz arsayı kat karşılığı müteahhitte verdik. İşi alan Karabıçak İnşaat kısa sürede binamızı inşa ederek, bize teslim etti. Binanın otopark dahil 3 katı Giresun Ziraat Odasına aittir. Binamızda Giresun’da zaman zaman eksikliği hissedilen 150 kişilik bir toplantı salonu da mevcuttur. Çok değerli üreticilerimizden toplamış olduğumuz aidatları, üreticilerimize hizmet olarak sunmaktan büyük onu ve mutluluk duymaktayız.

Giresun Ziraat Odası olarak tek amaç ve gayemiz, üreticilerimize daha iyi hizmet sunmak ve onların haklarını savunmaktır. Bilindiği gibi bizim tek olmazsa olmazımız fındıktır. Oda olarak fındık ve fındık üreticisinin hakkını korumak, emeğinin karşılığını alabilmesi için yürüttüğümüz mücadele durmaksızın devam edecektir.

Fındık ve fındık üreticisi bu ülke için değerlidir. Bu değerimizi korumak ve kollamak bizim kadar herkesin görevidir. Fındık tekelleri karşısında biz bir ve diri olursak, kazanan, fındık üreticisi ve ülkemiz olacaktır. Binanın Giresun’a kazandırılmasında büyük emeği bulunan ve geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan yönetim kurulu üyemiz sayın Halit Ayar’ı da rahmetle yad ediyoruz. Sayın Ayar’a bir minnet ve vefa borcu olarak adını toplantı salonumuza verdik. Adı burada yaşatılacaktır” dedi.


Diğer YURT HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.