Giresunlu yoksul ailelere Vali Sarıfakıoğulları'ndan ziyaret

Giresunlu yoksul ailelere Vali Sarıfakıoğulları'ndan ziyaret
Tüm Giresun Kültür Turizm Derneği yöneticilerinin de aralarında bulunduğu bir heyetle ilde yoksul aileleri ziyaret eden Vali Harun Sarıfakıoğulları, kısa sürede Giresunluların gönlünü fethetmeyi başardı.28.06.2018 21:45

HABER-FOTO : Mehmet Uzun (Giresun Temsilcisi)

Piraziz Kaymakamı Oğuzhan Erdi Atak, Piraziz Jandarma Komutanı,  Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Mustafa Tosun ile Tüm Giresun Kültür Turizm Derneği yöneticileri ile birlikte  yoksul aileleri ziyaret eden Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, her zamanki babacanlığı ile Pirazizli bir aileyi ziyaret edip, dertlerini dinlediği, sorunlara çözümler bulduğu Giresunluları duygulandırdı.

Ziyaret esnasında evde bulunan çocuklara çeşitli hediyeler vererek onlarla  hoş sohbet eden Vali Sarıfakıoğulları ev sahibinin sorunlarını dinleyip, evde bulunan 89 yaşındaki nineyle de ayrıca ilgilenip hayır dualarını aldı.


Giresun Valisi Sarıfakıoğulları gibi Piraziz Kaymakamı Oğuzhan Erdi Atak’ın da yine aynı şekilde yoksul ailelerle birebir ilgisini eksik etmediği gözlendi.

Kaymakam Atak’ın  göreve geldiği günden bugüne Pirazizlilerle hep içli dışlı olmuş ve halkın sevgisi kazanmış olduğunu dile getiren Tüm Giresun Kültür Turizm Derneği Başkanı ve TBB  Giresun Temsilcisi Mehmet Uzun;

‘’Sayın Valimiz Giresunluların fakiriyle,  ihtiyaç sahipleriyle hep ilgileniyor ve alışılmış bürokratın dışına çıkarak; Giresunluların takdirini toplamakta ve herkes artık valimizi kendilerinden görmektedirler. Bizde hem STK, hem de Türkiye Basın Birliği Temsilcisi olarak Sayın Valimizin bu ziyaretine katılarak  onun ne kadar sevildiğini yerinde gördük ve  bu ailemizden ayrılırken  ailemiz sorunlarını en üst makama iletmenin mutluluğunu yaşadılar.

Başkan Mehmet Uzun:  ‘’Bizde Sayın Valimize bu duyarlılığından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Keşke her bürokrat böyle olsa diyoruz.  Bu vesile ile Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları’na, Kaymakamımız  Oğuzhan Erdi Atak’a, Piraziz Jandarma Komutanımıza ve  sağlık mutluluk diliyor;  tüm Giresun halkının sorunlarını yakından takip ettiği için ayrıca  çok mutlu olduğumuzu  beyan ediyoruz.’’ Dedi.

Diğer YURT HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.