Giresun'un çalışkan başkanından yeni projeler

Giresun'un çalışkan başkanından yeni projeler
Giresun'un yaz-kış demeden mücadele eden çalışkan belediyesi Yavuz Kemal Belediyesinin çalışkan Başkanı Abdullah Önal harikalar yaratıyor09.07.2018 19:01HABER-FOTOĞRAF : (Mehmet Uzun - GİRESUN)

Giresun’un iklim şartlarından en zor yerinde bulunan Yavuz Kemal belediyesin de başkan kıt imkanlara rağmen harikalar yaratıyor. Yol vurmadığı mahalle sokak ev kalmayan başkan şimdi de birçok yere sıcak asfalt dökmeye başladı başkan gece gündüz araziden aşağı inmemektedir kışın 3 metre karla mücadele eden başkan yazında sıcakla mücadele etmektedir.


Yavuz Kemal Beldemiz Giresun’un yayla turizminde de çok önemli bir yere sahiptir. Bektaş Kulakkaya ve birçok yayla bu beldemize ait olup yaz ve kış turizm alanında iç ve dış turizm bakımından çok önemli ziyaretler olmaktadır. Bu yöremiz Alp Dağlarından daha güzel olmasına rağmen yeterli tanıtım olmadığı için Türkiye turizminde yeterli yeri alamamıştır.


Ama son yıllarda yayla festivalleriyle adından söz ettirmeye başlamıştır. buranın belde yüzölçümü birçok ilçeden büyük olmasına rağmen yaptığı hizmetleri görünce takdir etmemek elde değil. Dağın başında çakıl ve kum parke taşını kendi üretmekte elindeki araç parkını çok iyi yöneterek belde halkını mutlu etmektedir. Bizde bu yaz ve kış eşsiz güzellikteki bu beldemize yaptığı hizmetler için kedisine teşekkür ediyor çok daha güzel şeyler yapacağına inanıyoruz.Diğer YURT HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.