TBB Ödüllerinden bir tane de VAN'a

TBB Ödüllerinden bir tane de VAN'a
Türkiye Basın Birliği (TBB) tarafından düzenlenen 2017 Yılının En İyileri ödül töreni gerçekleşti. ikincisi düzenlenen törende yılın en iyileri ödülleri sahiplerini buldu. 2017 En’leri arasında Van Osmanlı Ocakları İl Başkanlığı'da yerini aldı. İl Başkanı Ağa Canpolat'a ödülünü TBB Yönetim Kurulundan Şerafettin Oktar takdim etti.09.03.2018 19:01

TBB 2017 Yılının En İyileri ödül töreninde birçok politikacı, edebiyatçı, gazeteci, sinemacı, STK temsilcileri ve işadamı ödüle layık görüldü.

Birçok ünlü isim, kurum ve kuruluşun aday olarak yarıştığı ankette “Yılın En Başarılı İş Kadını ve İşadamı, Yılın En Başarılı Yazarı, Yılın En Başarılı STK (Sivil Toplum Kurumu) temsilcisi, Yılın En Başarılı Dizi Oyuncusu, Yılın Politikacısı, Yılın Edebiyatçısı gibi toplamda 21 farklı kategoride 125 adayın yarıştığı oylama sonucunda “Yılın En İyi STK İl Temsilcisi” ödülü Van Osmanlı Ocakları İl Başkanı Ağa Canpolat’a verildi.Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezinde 2’ncisi gerçekleştirilen TBB Basın Başarı Ödülleri törenine, politikacı, edebiyatçı, gazeteci, oyuncu,  Hukukçu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş adamları gibi bir çok  kategorilerinden seçilmiş isimler ve çok sayıda  davetli katıldı.


Diğer YURT HABER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.